Outgoing Inspector

Kas oled huvitatud töökohast ja karjäärist lennunduses? Kas pead ennast proaktiivseks ning tulemustele orienteerituks? Kui jah, siis ühine meiega!

Otsime oma meeskonnaga liituma Kaubalähetuse Inspektorit.

Sinu tulevased tööülesanded

  • Väljastavate komponentide, tarvikute ja varuosade haldamine ning nende korrektse dokumentatsiooni tagamine vastavalt ettevõtte protseduuridele ja juhenditele.
  • Komponentide ja tarvikute ladustamine vastavalt MMRO lao juhistele.
  • Saadetiste tarne ettevõtte turvapääslatesse, lennujaama terminalidesse, lennuki pardale või väljapoole lennujaama territooriumit.

Meie ootused Sinule

  • Töökogemus logistikas (kasuks tuleb kogemus õhutranspordis).
  • Suhtlustasemel eesti ja inglise keel, kasuks tuleb vene keele oskus.
  • Arvuti kasutamise oskus (MS Excel, MS Word, MS Outlook), MS Axapta teadmised tulevad kasuks.
  • Kohusetundlik, iseseisev ja täpne.
  • Hea suhtleja, kiire kohaneja ning kõrge pingetaluvusega.
  • B-kategooria juhiload.

Omalt poolt pakume

  • Huvitavat tööd atraktiivses lennundussektoris.
  • Arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes.
  • Mitmekülgsete kogemustega toetavat meeskonda.
  • Omapärast ja põnevust pakkuvat töökeskkonda.