HR Administrator

Seoses kolleegi lapsehooldusele suundumisega, otsime oma meeskonda aktiivset Personaliadministraatorit. Sinu peamine roll Personaliadministraatorina on hoolitseda ettevõtte personalidokumentatsiooni eest alates töötaja tööletulekust kuni tema ettevõttest lahkumiseni.

Kui soovid teha oma esimesi samme personalivaldkonnas ning karjäärist lennunduses, siis ühine meiega!

Sinu tulevased tööülesanded

  • vormistada personalialaseid dokumente (töölepingu sõlmimised, muutmised ja lõpetamised)
  • sisestada andmeid erinevatesse personaliprogrammidesse
  • väljastada töötajatele vajaminevaid tõendeid ja teatiseid
  • hoida andmebaasides olev info uuendatud ja ajakohasena
  • Värbamisspetsialisti abistamine töötajate värbamisprotsessis
  • Erinevate personali puudutavate projektide/koolituste koordineerimine ning sisekommunikatsiooni toetamine

Meie ootused Sinule

  • Erialane kõrgharidus (võib olla omandamisel)
  • Eelnev töökogemus personalidokumentatsiooni vormistamisel on eeliseks
  • Väga heal tasemel inglise ja eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas, vene keele oskus tuleb kasuks
  • Vilumust MS Office tarkvara (Excel, Word, Outlook) kasutamises
  • Mõne personalitarkvara kasutamise oskus on eeliseks
  • Enesekindlust ning head suhtlemisoskust
  • Oskust iseseisvalt otsustada; oled täpne ja hoolas, analüütilise mõtlemisega, vastutustundlik ja täidad tööülesanded õigeaegselt; oled positiivse suhtumisega
  • Suudad taluda rutiini ning ajapinget

Omalt poolt pakume

  • Huvitavat tööd atraktiivses lennundussektoris
  • Vastutusrikast rolli põnevate projektidega
  • Arenguvõimalusi toetamaks professionaalset ja isiklikku arengut rahvusvahelises ettevõttes
  • Mitmekülgsete kogemustega toetavat meeskonda