Asset 2

SINU KARJÄÄR
KÕRGUSTESSE

ALGAB ESIMESEST SAMMUST.
ALUSTA OMA TEEKONDA SIIT!

Kui kõrgele
tahad lennata?

Miks valida tööandjaks Baltimaade parim
lennukite hooldusettevõte magnetic mro?

 • Asset 2 Unikaalne töö aina kiiremini kasvavas
  lennundusettevõttes.
 • Asset 2 Kindel ja stabiilne töökoht Tallinnas.
 • Asset 2 Tasusüsteem vastavalt kogemuste lisandumisele ja oskuste arendamisele.
 • Asset 2 Töö käigus õpib pidevalt, seega kooli ei pea eraldi minema. Siiski on koostöös Lennuakadeemiaga võimalik omandada kutseõppediplom.
 • Asset 2 Tulevikus ootab tublimaid võimalus töötada maailma suurimate lennukite hooldustiimides, näiteks Amsterdamis, Berliinis või lausa Los Angeleses!

MEIE INIMESED

Veronika,
avioonika ekspert

Mind on lennundus kõnetanud juba väikesest saadik ja see mõjutas ka minu karjäärivalikuid. Sellepärast ei mõelnud ma kaua, kui tekkis võimalus tulla tööle Magnetic MROsse, mis tegeleb nii lennukite hoolduse, värvimise kui ka remondiga siinsamas Tallinnas.

Pärast erinevaid madalama taseme ameteid, töötan täna eksperdina, kes testib kõikide hoolduses olevate lennukite süsteeme ning parandan EWIS ehk elektrijuhtmete ühendussüsteeme, värskendan tarkavara ja palju muud. Mõnikord imestatakse, et teen selliseid mehiseid töid, aga tegelikult võiks tüdrukuid just siin rohkem olla. Töö on küll vastutusrikas, kuid väga-väga huvitav!

Risto,
ettevõtte juht

Alustasin Magnetic MROs 2009. aastal tehnikuna. Edasi õppisin, ronisin karjääriredelil kõrgemale, sain teadmiseid veelgi juurde ning tõusin töökoja juhi kohalt 2016. aasta detsembris ettevõtte juhiks.

Täna vastutan ma 500 inimese igapäevase heaolu eest ning jälgin, et Magnetic MRO lendaks ettevõttena õigel kursil. Siia jõudmiseks on mul loomulikult olnud veidike õnne, uute asjade õppimist ja eesmärkide seadmist, kuid tegelikult algas kõik särast silmades ja tahtest teha asju maailmas varasemast teistmoodi. Meie juures on see võimalus igaühel!

Kui oled

 • Asset 2 Lennundus- ja tehnikahuviline ning Sulle meeldivad tavapärasest põnevamad väljakutsed
 • Asset 2 Valmis pingutama enda parema tuleviku nimel
 • Asset 2 Meeskonnamängija, kuid vajadusel suudad töötada ka üksi
 • Asset 2 Huvitatud tegemast karjääri rahvusvahelises ettevõttes

Siis kandideeri lennukimehaanikuks!

I hereby allow Magnetic MRO AS to collect and process my personal data for the following purposes: